HammerHubist meedias

2019

Ettevõtjate nipinurk: kuidas tulla toime töötajate muutuvate vajadustega?
Käes on paindlikkuse aeg. Tööaeg, töötamise koht ja isegi tööülesanded muutuvad üha paindlikumaks. Ei saa maha jääda ka kontor! Juba ammu pole ettevõtjate jaoks ideaalne kontor pelgalt neli seina ja isiklik laud-tool. Loovust toetavad koosolekuruumid ja liikuvad töökohad on alles algus. HammerHubi kontorihotell pakub peavarju eesrindlikele ettevõtetele, kes võivad kasvõi iga päev otsustada eri kontori kasuks. Eriti kasulik on see neile, kelle töö hõlmab palju ringiliikumist ning kontoripind iga päev maksimaalset kasutust ei leia.


Loe lähemalt POSTIMEHEST!

Soeta päevapilet või tööta tähtajatu lepingu alusel – igal juhul ootab HammerHubis mõnus töökeskkond koos kõigi kaasaegsete mugavustega. Koosolekuruumide online-broneerimine, 24/7 sissepääs ning sama katuse all asuv jõusaal ja restoran on vaid mõned märksõnad, mis kirjeldavad ühiskontori paindlikke lahendusi.  

Loe lähemalt POSTIMEHEST!

Elame ajal, mil tööd saab teha sisuliselt igal pool. Ehkki tulenevalt töö iseloomust on kellast-kellani töökohad mõnel pool endiselt vajalikud ega kao ilmselt veel niipea, pakuvad paljud tööandjad üha enam kodus töötamise võimalust. Kui see aga mingil põhjusel ei sobi, siis on heaks alternatiiviks ühiskontor ehk moodsalt öeldes kontorihotell.

Loe lähemalt POSTIMEHEST!

Nõmme on oma kauni looduse ja erilise miljööga kuulunud eestlaste meeliselupaikade hulka juba ammustest aegadest, ent tööl käivad siinkandis vähesed.

Loe lähemalt NÕMME LEHEST!

 

Manta Majas tegutsev kontorihotell HammerHub soetab taskuhäälingu tegemiseks vajalikku tehnikat ning plaanib alates aprillist hakata saateid tootma. Seda võimalust hakatakse pakkuma ka ühiskontori klientidele ja inimestele väljaspoolt maja. Loodetavasti leiab nii mõnigi nõmmekas peatselt endale põneva raadiosaate, mis on salvestatud Nõmmel.

Loe lähemalt NÕMME SÕNUMITEST!

Ajad, mil ettevõtte edu linna tuiksoonel asuva uhke hoone järgi mõõta sai, on läbi. Täna võib suuri tegusid korda saatev firma olla ühe mehe oma, tegutseda kindla pinnata hoopis kodus või rendibüroos, kus saab ruume rentida tunniks-paariks, kirjutab Äripäeva eriväljaanne Sisustaja.

Loe lähemalt ÄRIPÄEVAST!

Ajad, mil ettevõtte edu linna tuiksoonel asuva uhke hoone järgi mõõta sai, on läbi. Täna võib suuri tegusid korda saatev firma olla ühe mehe oma, tegutseda kindla pinnata hoopis kodus või rendibüroos, kus saab ruume rentida tunniks-paariks.

Loe lähemalt SISUSTAJAST!

2018

Nõmmel on mitmeid kooskäimiskohti, mis pakuvad siin elavatele inimestele ajaveetmisideid, kokkusaamisrõõmu ja enesearenguvõimalusi – nende seas ka HammerHub kontorihotell.

Loe lähemalt NÕMME LEHEST!

Kas teil on advendikalender ostetud, et igal hommikul killukest šokolaadi nautida? Võibolla pole teil seda vajagi, sest HammerHub kontorihotell jagab igal hommikul innovaatiliste ideedega ja tegutsemistahet täis inimestele šokolaadi asemel hoopis killukesti inspiratsiooni!

Loe lähemalt RAHAJUTTUDEST!

Pühapäeval, esimesel advendil avaldati HammerHub kontorihotelli Facebooki lehel intervjuu üürilise Ahti Silkiga, kes on osutanud ettevõttes Klis Invest OÜ kinnisvaranõustamisteenust juba 15 aastat.

Loe lähemalt RAHAJUTTUDEST!

 

HammerHub – modernne ja inspireeriv kontorihotell Nõmmel, on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega. Avaras kontoris on statsionaarsed- ja mittestatsionaarsed töökohad koos kõige vajalikuga tulemusliku tööprotsessi tagamiseks. Lisaks puutuvad siin kokku väga erinevad ettevõtted, mis soodustab uute ideede teket ja koostööpartnerite leidmist.

Loe lähemalt RAHAJUTTUDEST!

 

1. novembril sai Manta Maja büroohotell ühe aastaseks. Sünnipäeva auks tegime sellenädalase eriintervjuu HammerHub asutaja ja juhatuse liikme Allan Kooliga.

Loe lähemalt RAHAJUTTUDEST!

 

Manta Maja sellenädalane intervjuu on tegevjuhi Katre Tampiga, kellel täitus 27. septembril kuu aega Manta Majas töötamisest..

Loe lähemalt RAHAJUTTUDEST!