Human Design Töötuba ”Kiirtee autentse endani – viis vaadet”

 22.veebruaril 2020
kell 12:00-16:00


Toimumiskoht: Tallinn, Vabaduse Puiestee 174B, Manta Maja 1. korrusel.


Registreerimine ja lisainfo:
https://humandesigneesti.eu/kiirtee-autentse-endanii-tootuba-tallinnas/

 

NB! Registreerumine hiljemalt 19. veebruari õhtuks, kohtade arv on piiratud, kes ees, see sees!

Töötoa sisu: VIIS VAADET AUTENTSELE ENDALE

  • Sinu Energiatüüp, tegutsemise, valikute ja otsuste tegemise Strateegia ning energiaväli ehk aura – kes Sa tegelikult oled ja kuidas toimid?
  • Otsustuskoht ehk tegelik Nõuandja – see ainuke koht Sinus, mida jälgida ja kuulata enda jaoks õigete valikute ning otsuste tegemiseks sellena, kelleks oled disainitud.
  • Definitsioon Sinus ja teistes, selle tüübid. Defineeritud (programmeeritud) või mitte. Päris-ise ja mitte-ise, meid tõmbab kõik see, mida me ei ole.
  • Sinu defineerimata ehk eelprogrammeerimata energiakeskused, väline mõjutus Sulle ja mitte-ise. Sinu valukohad ja see, mis veab Sind oma elu trajektoorist ja oma eluteest, elutööst ja otstarbest eemale, ning toob ellu kannatusi, takistusi, vastupanu ja tagasilööke.
  • Sinu Profiil ehk kostüüm, mida kannad oma elu teatrilaval pearolli mängides. Sinu roll, võimekused, suhtestumine teistega ja maailmaga enda ümber.

Uurime, kuidas teha oma otsuseid ja valikuid, mis on just Sulle õiged ja sobivad. See võimaldab Sul elada kergemalt, rõõmsamalt ja ilma pingutuseta. Nii kohtad palju vähem pidevat välist survet, olukordade ja teiste inimeste poolt vastuseisu, vastupanu ja takistuste tõttu tekkinud raskusi ning kannatusi oma elus. Saad kasutada oma elu ja oma disaini täit potentsiaali, elamaks elu, mida naudid.

Inimese Disain annab Sulle lihtsaltkasutatavad ja praktilised tööriistad oma tähelepanu ja teadlikkuse treenimiseks ning tervikliku ja väga mitmekülgse käsitluse SINU TEGELIKUST ENDAST, SINU PÄRIS-ISEST, et saaksid kogeda, elada ja olla see KES SA TEGELIKULT OLED, elades oma elu teadlikult ja rõõmuga, iseenda ja teistega koos. See on tõline kiirtee kaart iseendani. Võta ja kasuta!

Inimese Disain koos selle töötoa kogemusega võib olla Su elu muutev, ole valmis, tule kohale avatud meele ja uudishimuga, oled oodatud ennast avastama!