Mittestatsionaarne 30 päeva pilet kehtivusega kolm kuud

298.80

Rendi endale kiirelt ja mugavalt kolmekümneks korraks töökoht HammerHub kontorihotellis! Tegu on meie koostöötamiskeskuse kõige paindlikuma lahendusega, kuna kolmkümmend kontorikasutust saab jaotada ära kolme kuulise kasutusperioodi peale.

Kolmekümne päeva rendihind mittestatsionaarsele töökohale (ehk hot-desk): 249 € + km. Juhul kui kliendil tekib vajadus külastada kontorihotelli lubatud päevadest rohkem, tuleb sellest teavitada HammerHub kontorihotelli ning iga lisandunud päeva eest tuleb tasuda 10 € + km.

Soovi korral saab juurde soetada samas hoones asuva 24/7 Fitness jõusaali ligipääsu:

  • 1 päeva kaart, 5 €
  • 5 päeva kaart, 15 €
  • 10 päeva kaart, 20 €
  • 30 päeva kaart, 25 €

Jõusaali kaarte saab soetada SIIT.

 

Täpsema tootekirjelduse leiate lehe alumisest osast.

 

NB! Töökoha broneering jõustub peale teenuse eest tasumist ning HammerHub büroohotelli sisekorraeeskirjaga nõustumist! Sisekorraeeskirjaga saab tutvuda SIIN. Pilet kehtib kolm kuud alates ostu vormistamisest.

Kategooria:

HammerHub on modernne ja inspireeriv kontorihotell, mis on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega. Mittestatsionaarse tööpinna rentimine kolmekümneks päevaks on kiire ja mugav – ei mingit lepingut ja teenuse eest saab tasuda kiirelt läbi pangalingi.

Mittestatsionaarne töökoha pilet kolmekümneks päevaks sisaldab:

– Hot-desk tööpind

– Lockeri kasutamine

– Ergonoomiline mööbel

– Tasuta WIFI ja printimine

– Tasuta kohv ja tee

– 24 h ligipääs

– Nõupidamisruumid kuni 2 tundi päevas

– Sisenemine näpujäljega

 

Antud pilet kehtib kolmekümnel kuupäeval kolme kuu jooksul alates ostu vormistamisest. Klient võib siseneda ühe kuupäeva sees HammerHub kontorihotelli korduvalt, ent see läheb kirja siiski vaid ühe päevana.