Nõupidamis- ja koolitusruumide rent

Esinduslike koolitus- ja koosolekuruumide rent Nõmmel

Tule ja korralda oma koolitused ja koosolekud HammerHubis! Meil on esinduslikud nõupidamisruumid, mis sobivad nii koosolekute, nõupidamiste, kliendikohtumiste kui ka koolituste korraldamiseks.

Lisaks on HammerHubis ka podcast stuudio.

Keri alla, et näha pilte ruumidest.

Ruum Periood Hind
Win-Win nõupidamisruum - kuni 8 kohta (Manta Maja II korrus)
1 h
18 €*
1 päev
83 €*
Handshaker nõupidamisruum - kuni 8 kohta (Manta Maja III korrus)
1 h
18 €*
1 päev
83 €*
Big Deal nõupidamisruum - kuni 10 kohta (Manta Maja III korrus)
1 h
23 €*
1 päev
107 €*
Brainstorm nõupidamisruum - kuni 20 kohta (Manta Maja III korrus)
1 h
20 €*
1 päev
95 €*
Seminariruum - kuni 35 kohta (Manta Maja I korrus)

*Kõikidele hindadele lisandub käibemaks. Nõupidamiste ja koolitusruumide kasutamise aeg tuleb eelnevalt broneerida, vaata vabu aegu meie online broneerimissüsteemist. HammerHub kontorihotelli lepingulistele klientidele on nõupidamisruumide kasutamine tasuta.

NB! Broneerides nõupidamisruumi nõustute HammerHub büroohotelli sisekorraeeskirjaga, millega saab tutvuda SIIN.

Broneeritud aega saab tasuta tühistada hiljemalt broneeringule eelneval tööpäeval. Hilisema tühistamise korral või/ning kohale mitteilmumise puhul jätab HammerHub kontorihotell endale õiguse esitada arve täismahus vastavalt kodulehel olevale hinnakirjale.

Tutvu nõupidamisruumide galeriiga!

Pildi suurendamiseks kliki sellel.

WIN-WIN NÕUPIDAMISRUUM
Kuni 8 kohta. Manta Maja II korrus.

Ruumis on kaheksa istekohta, ekraan arvutipildi kuvamiseks ning valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Männi nõupidamisruum sobib hästi erinevate koosolekute korraldamiseks.

HANDSHAKER NÕUPIDAMISRUUM
Kuni 8 kohta. Manta Maja III korrus.

Ruumis on kaheksa istekohta, ekraan arvutipildi kuvamiseks ning valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Kuuse nõupidamisruum sobib hästi erinevate koosolekute korraldamiseks.

BIG DEAL NÕUPIDAMISRUUM
Kuni 10 kohta. Manta Maja III korrus.

Ruumis on kümme istekohta, ekraan arvutipildi kuvamiseks, valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks ning uks pääsuga rõdule. Ruum sobib ideaalselt pikemate koosolekute ning väiksemate koolituste korraldamiseks.

BRAINSTORM NÕUPIDAMISRUUM
Kuni 20 kohta. Manta Maja III korrus.

Ruumis on neliteist tooli, kuid vajadusel mahub sinna kuni kakskümmend inimest. Lisaks on ruumis ekraan arvutipildi kuvamiseks ning valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Tegu on ruumiga, kus ei ole reeglina laudu ning mis on ideaalne erinevate presentatsioonide korraldamiseks.

HAMMERHUB SEMINARIRUUM
Kuni 25 kohta. Manta Maja I korrus.

Seminariruumi mahub koos laudadega kuni kakskümmend viis inimest, ent ilma laudade on võimalik sinna mahutada ka suuremat seltskonda. Ruumis on ekraan arvutpildi kuvamiseks ning valge tahvelsein kirjutamiseks ja jooniste tegemiseks. Seminariruum on ideaalne suuremate koosolekute ja koolituste korraldamiseks.

Lisainfo ja broneerimine: 
Ade-Birgit Lepik
Coworking manager
birgit@hammerhead.ee
+372 5624 3813