HammerHub podcast stuudio

HammerHub podcast stuudio - jaga oma ideid maailmaga!

Podcastid koguvad kogu maailmas aina enam populaarsust ning nende kuulajaskond kasvab pidevalt. Samuti on palju hakkajaid inimesi, kellel on suurepäraseid ideid ja huvitavaid mõtteid podcast valdkonna arendamiseks, ent korraliku stuudiotehnika soetamine on paraku kallis lõbu. HammerHub kontorihotelli podcast stuudio pakub kõigile soovijatele võimalust taskukohase hinnaga toota raadiosalvestusi kasutades selle kvaliteetset tehnikat.
 
HammerHub podcast stuudio on mõeldud kõigile soovijatele – ootame oma saateid salvestama nii valdkonna proffessionaale, niisama asjaarmastajaid kui ka neid, kes tahavad lihtsalt proovida, kuidas kogu saate ettevalmistus- ja salvestusprotsess käib või tahavad ühekordselt midagi huvitavat välja anda. 

Podcast stuudio

HammerHub podcast stuudio asub Manta Majas (Vabadust pst 174b, Tallinn). Ruum on eraldatud, vaikne ning kõrgete toolidega. Ruumis on olemas kõik podcasti salvestamiseks vajalik ning mugav ekraan arvutipildi jagamiseks. Stuudio kasutajatel on ligipääs wifile ning võimalus võtta ühiskontori köögist ilma lisatasudeta kohvi ja/või teed.

Podcast tehnika

HammerHubi stuudios on Rode RodeCaster Pro kvaliteetne ja professionaalne podcastide salvestamise tehnika. Stuudio rentijate kasutuses on neli RodeCaster Pro mikrofoni koos kõrvaklappidega ning salvestusarvuti Lenova, kust saab oma salvestuse lihtsa vaevaga näiteks isiklikule mälupulgale tõsta.

Periood Hind
HammerHub podcast stuudio rent
1 h
34 €*
1 päev
170 €*
HammerHub podcast stuudio rent lepingulistele klientidele
1 h
20 €*
1 päev
100 €*

 * kõikidele hindadele lisandub käibemaks

Vaata pilte HammerHub podcast stuudiost!

Pilte suuremaks vaatamiseks klikka nendel.

Lisainfo podcast stuudio kohta:

Katre Tamp

HammerHub müügi- ja tegevjuht

+372 5383 8108

katre@hammerhead.ee