Virtuaalkontor

Virtuaalkontor – kellele ja miks?

Virtuaalkontori lahendus on ideaalne ettevõtetele, kellel puudub otsene vajadus kontori või tööpinna järele, kuid kes soovivad omada esinduslikku äriaadressi koos professionaalsete ja kvaliteetsete tugiteenustega.

HammerHub kontorihotelli virutaalkontori teenus hõlmab äriaadressi Manta Majas (Vabadust pst 174b, Tallinn) ning postkasti haldamist. Olenevalt ettevõtte vajadustest pakume täiendavalt ka võimalust töötada  kontoris või korraldada oma koosolekuid ja nõupidamisi HammerHub`i nõupidamisruumides.

Virtuaalkontor säästab aega, raha, keskkonda ning teie töötajaid võimaldades neile paindlikku tööaega.

Kui te ei leia meie virtuaalkontori pakettide seast endale sobivat, siis võtke meiega julgelt ühendust – saame kokku, kaardistame teie vajadused ning leiame ka teile parima võimaliku lahenduse. 

Virtuaalkontori pakett Äriaadress Postkasti haldamine Mittestatsionaarne töökoht 5 päeva kuus Nõupidamisruumide kasutamine 8 tundi kuus Hind*

Virtuaalkontor STARTER

X
X
20 €* / kuus

Virtuaalkontor INDIVIDUAL

X
X
X
75 €* / kuus

Virtuaalkontor BUSINESS

X
X
X
90 €* / kuus

Virtuaalkontor PRO

X
X
X
X
125 €* / kuus

 * kõikidele hindadele lisandub käibemaks ning arveid väljastatakse kolm korda aastas nelja kuu eest ettemaksuna

 

Pakettidega INDIVIDUAL ja BUSINESS kaasnevad tasuta parkimine, 24/7 ligipääs kontorihotellile, kiire wifi ning tasuta kohv ja tee. INDIVIDUAL paketi kuuhinnas sisaldub ka printimine.

Tekkis huvi? 

Võta meiega ühedust!

Tunned, et vajad ka virtuaalassistenti?

Uuri lisa SIIT!

etEesti
en_USEnglish etEesti